Valentýn se blíží. Co pořídit svým drahým polovičkám?

Svátek všech zamilovaných je na spadnutí a člověk začíná přemýšlet nad tím, čím konkrétním udělá člověk tomu druhému radost. Pokud si nejste jistí tím, jestli budou nejvhodnější květiny, ale chcete lásce přinést ještě něco víc, pojďte se inspirovat několika tipy, které vám možná otevřou větší obzory. Co u vás nakonec vyhraje?

Módní doplňky v podobě kožených společníků

Jestliže máte po svém boku někoho, kdo miluje módu, proč mu nepořídit něco, co by do své sbírky uvítal? Nemusíte nutně sahat po oblečení, u kterého byste se netrefili velikostí, nabízí se módní doplňky. Co třeba takové kožené alternativy?

Skvělou volbou jsou kožené opasky, ale také kožené tašky nebo kožené peněženky s monogramem. Jinými slovy mluvíme o dlouhotrvajících společnících z přírodního materiálu, který se nerozpadá po pár nošeních, ale je skutečně stálým parťákem. Navíc kůže jako taková je nestárnoucím materiálem a z módy prakticky nevychází. 

Když ne kůže, tak drahý kov

Samozřejmě může vaše pozornost uhnout tím směrem, že se rozhodnete pro šperky. Drahé kovy jsou od pradávna spojovány s těmito svátky, případně jsou tím prvním, co člověka napadne, když se zmíní, že se má obdarovat žena. 

Takové šperky však mohou mít mnoho podob. Sledujte nejen preference partnerky, ale také to, co je v rámci vašeho finančního rozpočtu. Pakliže si nemůžete dovolit zlatý prsten, třeba se vám povede koupit stříbrný řetízek nebo podobné. 

Zážitek se vždycky cení

Pokud vaše partnerka není na módní doplňky v žádné podobě, můžete vsadit na zážitek, který cení především ty ženy, jež právě na ozdobnosti nejsou. Zážitek opět může mít mnoho podob, nabízí se wellness nebo skok z padáku. Opět vybíráme individuálně, dle konkrétních preferencí a zálib ženy.