Triky a rady, jak vypadat stále mladě. Je to jen o oblečení

Trápí vás přibývající vrásky na čele nebo v okolí úst? Nebo vás snad zděsil šedivý vlas, který se objevil na vaší hlavě? Tyto věci jsou jen důkazem toho, že čas zkrátka nezastavíme. Sice s časem nemůžeme bojovat, ale na druhou stranu je tu jiná možnost, a to vynasnažit se, abychom vypadali stále mladě. I když si člověk říká, že to není možné, opravdu je to možné. Člověk může vypadat dlouhou dobu mladě, jenom musí vědět, jak na to.  

Svou občanku přece neukazujeme na potkání, nikdo se nemusí dozvědět, kolik nám ve skutečnosti je. Důležité je, aby nám lidé při každém setkání tipovali méně, než jaký je náš skutečný věk. Pokud se nám to podaří, zvedne se nám rapidně sebevědomí, což je jenom dobře. A ostatně my vám poradíme, jak na to.  

Všechno je to o oblečení 

Málokterý člověk si uvědomuje, že šaty dělají člověka. A právě šaty jsou to, co nám může ubrat na věku. Je jen třeba vybírat vhodné kousky, vhodné vzory, je třeba myslet na to, co si oblékáme, musíme o jednotlivých kouscích přemýšlet.  

Abyste díky oblečení vypadali mladší, než ve skutečnosti jste, poradíme vám několik rad a tipů, jak se oblékat, abychom si ubrali na věku.  

Tipy a rady, jak se oblékat 

  • Nebojte se odhalit trochu své kůže. I když tělo už není takové, jaké bylo ve dvaceti, neuškodí nám, když ho trochu ukážeme. Nebojte se především topů s odhalenými rameny nebo sukní, které ukazují kolena.  
  • Ani starší ženy se nemusí bát nosit děrované džíny, to jim přidá postrádající šmrnc. Nemusíte mít džíny děrované odshora až dolů, stačí takové, které budou mít průstřihy decentní.  
  • Přestaňte nosit černou. Je sice pravda, že černá barva zeštíhluje, ale kromě toho také přidává na věku. Proto raději noste šedou, která je trochu svěžejší a která nepřidává tolik na věku, jak na mladosti.