Rusňákova firma Suntel net změnila název na Libli

Přesně ve chvíli, kdy lidé otevřeli šampaňské a připili si na oslavu Nového roku, se společnost Suntel Net, která patří do investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, přejmenovala na Libli. Svoje služby tak začal nabízet druhý největší poskytovatel telekomunikačních služeb na Moravě. Jeho služby aktuálně využívá kolem sto tisíc zákazníků.

Rusňákův provider chce do konce roku 200 tisíc zákazníků

Libli vzniklo spojením lokálních firem a jeho název zase kombinací počátečních slabik slov – Lidskost a Blízkost. Společnost se tím chtěla odlišit od názvů běžných providerů a vzbudit zájem. Zároveň tím dává najevo, že také pochází z tohoto regionu. Celou myšlenku dokresluje i barevné logo, které vypadá jako smajlík a moravští zákazníci ho mohou vidět také na zhruba sedmdesátce nově polepených aut.

Libli lidem nabízí to nejlepší ze spojení silné a zdravé značky a osobního, lidského přístupu a nadšení místních poskytovatelů internetového připojení. Nová firma Davida Rusňáka nechce být ani jako nadnárodní firma řízená ze zahraničí, ani malý provider, který nemá peníze na inovace a nemůže tak svým zákazníkům poskytnout ty nejkvalitnější služby. Chce být srozumitelný a férový operátor, férovost je součástí všeho, co Libli dělá. Férově a poctivě uvádí ceny a parametry produktů a služeb. Nepoužívá ani nesrozumitelné výrazy technických geeků.

Regionální podpora je důležitá

Pro Libli je důležité sepětí s regionem, v němž působí. A to proto, aby lidem neposkytovali pouze internet, ale zároveň jim také zlepšovali také prostředí, ve kterém žijí. Aktuálně například spolufinancují rekonstrukci parku v Tovačově v Olomouckém kraji. Místní střední řezbářská škola, vyrobí lavičky a investiční společnost DRFG je zaplatí.

Libli chce být nejoblíbenější značkou technologicky vyspělého lokálního internetového providera s tím nejlepším zákaznickým servisem a lidským přístupem. Tímto cílem se řídí a k jeho naplnění podřizuje všechny aktivity, plány a rozhodnutí. Dokonale to zapadá i do celkové filozofie, kterou se řídí celá Rusňákovu investiční skupina DRFG.