Dárky na zkrášlení, s kterými vždycky potěšíte svou ženu

Ať už má narozeniny nejlepší kamarádka, maminka, kolegyně z práce nebo dcera či vaše partnerka, přemýšlíte, čím je obdarovat. Pro muže je velmi těžké vybrat dárek, který by žena mohla ocenit. Proto jsme se rozhodli vám poradit. Všechny ženy ocení nějaký krásný dárek z okruhu kosmetiky. Jenže který konkrétní produkt bude tím pravým dárkem pro ženu? Poradíme, s kterými nešlápnete vedle, co je cenově dostupné a může až tak nepotrápí 

Vůně 

Každá žena chce krásně vonět, sice je občas těžké vybrat tu správnou vůni, ale určitě se vyplatí nad tím hodinku nebo dvě strávit a vybrat tu dokonalou pro vaši blízkou. Velmi to ocení, a navíc si bude obdarovaná tento dárek užívat celý den, každý den. 

Sada do koupele 

Další z praktických dárků, které můžete věnovat jakékoliv generaci, bude dárek používat každý večer, cítit se dobře a díky němu se možná i trochu zrelaxuje. Sada vypadá moc krásně zabalená a pokud se Vám nelíbí žádná z obchodu, vyberte jednotlivé kousky, popusťte uzdu fantazie a zabalte si ji sami do průhledné fólie. 

Paletka očních stínů 

Kámen úrazů může být jedině to, že ne všechny ženy stíny nosí, proto si to zjistěte dopředu a pokud ano, máte vyhráno! Dnes je nabízeno tolik paletek za velmi nízké ceny. Volte raději neutrálnější stíny, s nimi nikdy nešlápnete vedle. 

Štětce na make-up 

Štětce jsou většinou trochu dražší záležitost, možná o to víc uděláte radost ženě, kterou obdarujete. Pokud se rozhodnete zainvestovat, kupte raději malou sadu kvalitních štětců, se kterou se bude dobře pracovat. Designové štětce různých barev a tvarů také nemusí být špatný nápad! 

Rtěnka 

Matná, lesklá, třpytivá, v tužce, lesk, klasická… Máte na výběr z tolika možností a udělá radost každé ženě, jen musíte vybrat správný odstín, což může být možná trochu problém, ale pokud dotyčnou osobu dobře znáte, můžete se orientovat na barvy, které nosí často a sluší jí.