Retro svetry jsou v módě. Jaké konkrétní si pořídit?

S příchodem chladnějších měsíců v roce jsme razantně obměnili své šatníky. Místo sukní přišly do šatníků především svetry, které nás zahřejí během chladných zimních dnů. Mnozí však neměli dostatečnou zásobu svetrů, a tak se vydali svetry hledat do obchodů. Pravdou ale je, že v obchodech je aktuálně tolik svetrů, že není snadné vybrat si jeden nebo dva, pro který se rozhodneme. A tak jsme sepsali několik typů svetrů, nad kterými neuvažovat a které rovnou hodit do košíků.  

Pokud bychom měli zmínit konkrétní trendy, zmínili bychom především retro svetry, které se vrátily po letech znovu do módy. Jenže i označení „retro svetry“ je jen jedna obrovská skupina svetrů. Zmiňme si tedy několik konkrétních modelů, jež se vyplatí nyní nosit, jež jsou aktuálně v módě.  

Svetry s děrováním 

Pokud přemýšlíte nad koupí svetrů, doporučujeme koupit svetry s děrováním, které jsou ideálně z jemné příze, tudíž které jsou příjemné na dotek. Dnes je zakoupíte v různých barvách, ideálně si kupte stylový béžový svetr nebo svetr se zvířecími motivy, které jsou letos in. Možná si při výběru svetru s lemováním vzpomenete na své dětství, kdy jste v maminčině skříni pátrali po nějakém skvělém kousku na sebe. Přesně takové svetry se totiž v té době taktéž nosily.  

Chundelaté svetry pestrých barev 

Jestli vám máme dát další tip na svetr, který vás letos zahřeje a v němž dokonce budete stylová, pořiďte si ideálně chundelaté svetry, které jsou v pestré barvě. Právě pestré barvy jsou aktuálně in, o tom nepochybujte. Spíše neutrální barvy se dávají trochu stranou.  

Zvířecí motivy na retro svetry patří 

Jestliže vám však pestré barvy nejsou po chuti, doporučujeme zvolit svetr zmiňovaného zvířecího motivu. Ať už bude retro přes hlavu nebo se zapínáním uprostřed, nikdy se zvířecím motivem neuděláte krok stranou.