Portfolio fondu DRFG Davida Rusňáka je nabité pečlivě vybranými nemovitostmi

Brněnskou investiční skupinu DRFG můžete znát v souvislostí s investicemi do fondů, jedním z nich je také Czech Real Estate Investment Fund. Ten má pro investory hned několik nesporných výhod. Rozdíl mezi přímým investováním do bytu nebo domu, v porovnání s investicí do nemovitostní fondu spočívá především v rychlejším výnosu a podstatně nižší míře rizika.
Je to patrné z ohlasů mnoha investorů. Konkrétní výhody jsou například v tom, že ušetříte mnoho času, který byste strávili výběrem nemovitosti. Poté byste museli hledat do nově nabytého objektu vhodného nájemníka, a nakonec nemovitost spravovat a udržovat, a to skutečně není jenom tak. Vyžaduje to spoustu úsilí, financí a samozřejmě i času. Ve fondu spravují nemovitosti za vás a vaše peníze se zhodnocují už od počátku investice. Navíc výnos je možné vybrat kdykoli. Peníze pak obdržíte na účet do několika měsíců a o případný prodej vlastní nemovitosti se nemusíte starat.

Nemovitostní fond DRFG Davida Rusňáka má od svého vzniku jasnou strategii, která je postavena na dlouhodobé stabilitě. Té se snaží dosáhnout pomocí vhodné diverzifikace nemovitostního portfolia, kam přesouvá především komerční nemovitosti. Patří mezi ně třeba maloobchodní a nákupní centra v krajích a okresech po celé České republice. Tyto nemovitosti totiž veskrze úspěšně odolávají ekonomickým výkyvům.

Do nemovitostního fondu DRFG se vyplatí investovat

Takzvaná prémiová místa v centrech velkoměst v nemovitostním fondu záměrně chybí. A to proto, že mají skutečně velkou konkurenci. Tyto typy objektů se pronajímají silným zavedeným značkám a obchodním řetězcům. Cílovou skupinou takových podniků jsou nižší střední a střední vrstvy. Zákazníci těchto řetězců budou v době ekonomického ochlazení nakupovat potraviny, nápoje a zboží denní spotřeby. Díky tomu má fond ve vlastněných objektech nájemníky s uzavřenou dlouhodobou nájemní smlouvou, která poskytuje výhledově garanci stabilního výnosu. Smlouvy s takovými objekty se většinou podepisují na dobu pěti až deseti let, i proto je fond stabilní a odolný vůči ekonomickým krizím.

Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.