Oblíbené druhy zábavní pyrotechniky a jejich využití

Zábavní pyrotechnika je na pultech obchodů prakticky neustále. A nelze se tomu divit. Nejedná se totiž o zábavu jenom konce roku, respektive začátku toho nového. Ohňostroje, dýmovnice, také dělobuchy, petardy a další druhy jsou součástí nejedné akce. Pojďme si prozradit, kdy jaký druh zábavní pyrotechniky použít a kdy s nimi nadělat parádu, i když je konec roku v nedohlednu.

Ohňostroje na oslavy i velkolepá výročí

Jak už bylo zmíněno, zábavní pyrotechnika, zejména pak ohňostroje, jsou součástí oslav konce starého roku a příchodu toho nového. Ale také bylo zmíněno, že to není součást pouze těchto částí roku. Mluvíme o skvělé třešničce každé narozeninové oslavy, velkolepého výročí i podobné události.

Ohňostroje se stávají součástí i svateb, jelikož i toto jsou životní události, na které člověk mile rád vzpomíná do konce života. 

Dýmovnice jako součástí nejednoho focení

Nesmíme zapomenout ani na dýmovnice do ruky. Člověk si na první pohled neřekne, že se jedná o zábavní pyrotechniku, ale je to tak. Dýmovnice však nejsou součástí oslav Nového roku jako zmiňované ohňostroje, ale jsou spíše způsobem, jak oživit nejedno focení. 

V současné době jak svatební fotografové, tak ti, kteří fotí i jiné události, zbarvují snímky díky dýmovnicím do všech různých barev. 

Prskavky oživí také nejednu fotografii

Pokud nechcete oživit fotografii dýmovnicemi do ruky, nabízí se klasické prskavky, které také nejsou součástí jenom vánočních svátků. V současné době se využívají právě při focení svatebních snímků, ovšem na ten pravý efekt se musí počkat až po setmění.

Prskavky také bývají součástí nejednoho narozeninového dortu. Zejména děti z nich jsou nadšené, ovšem ať už je použijete při jakékoli události, stále byste měli dbát na bezpečnostní zásady. I prskavky totiž mohou být značně nebezpečné.