Módní trendy letošního podzimu naznačují, že se vracíme ke korzetům 

V módě se několikrát osvědčilo to, že štěstí přeje připraveným, a tak byste s nakupováním podzimní módy neměli příliš dlouho otálet. Počasí se mění jako na běžícím páse a pokud chcete vypadat za každé situace a za každého počasí stylově, je načase pořídit si aktuální podzimní kousky, které si zamilujete nejen pro jejich praktičnost. Ostatně bezesporu se ukáže, že řada kousků, které se nyní nosí, jste v minulosti ukrývali ve svém šatníku. Co třeba takové korzety? 

Znovu ke korzetům 

Říkali jste si někdy, jak mohou ženy v upnutých korzetových šatech dýchat? Vždyť musí omdlít, jak moc jsou stažené. Ve skutečnosti si přesně jejich pocity můžete nyní vyzkoušet, a to tím, že si koupíte korzetové šaty nebo nějaké z korzetových topů. 

Tento trend čekala pravděpodobně jen málokterá žena. Ze siluety oversized se najednou dostáváme k upnutým modelům, které mají zvýraznit nejen náš pas, ale také trup a ňadra. Ostatně řadě ženám to může pomoct k tomu, aby se ve svém těle konečně cítily znovu sebevědomě.  

Obleky výrazných barev 

I když to pro podzim není zrovna typické, ukazuje se, že letošní rok budou kralovat výrazné barvy i v pochmurném, většinou velmi deštivém období. Kalhotové komplety ve výrazných odstínech upozadí tmavé nebo zemité odstíny, které letos nejsou zrovna na výsluní.  

Vaší pozornosti by neměla uniknout například neonově žlutá, růžová, stejně tak křiklavě zelená, která se v pochmurném podzimu opravdu neztratí.  

Po vzoru Rachel Green 

Vzpomínáte si na kultovní seriál Přátelé? I když jsme se na něj dívali proto, že to byla záruka toho, že si zlepšíme náladu, nakonec se také jedná o přehlídku skutečně skvělých módních trendů. Na podzim se můžeme inspirovat Rachel Green, která byla doslova ztělesněním módy. Zaměřit bychom se měli hlavně na koženkové kabáty a saka, jež nosila v řadě dílech.  

V ideálním případě by měly být kabáty delší, barevně je to však jedno. Nosit se budou jak tradiční hnědé nebo černé modely, zelenou ale mají i výraznější barvy, jako je červená nebo zelená.