Jarní vítr v šatníku. Jak být krásná a in, nikoliv staromódní?  

Jarní úklid by se neměl omezovat jen na předměty v domácnosti. Pořádnou očistou by měl projít i náš šatník. Vyřazení starých kousků nám pomůže zvýšit sebevědomí, zbavit se nepotřebných věcí a zůstat krásná a in. Co již nepatří do vaší skříně? 

Tohle poletí jako první 

U čeho je úplně jedno, jaký to má styl? No přeci u oblečení, které vám je malé. Máte jej ve skříni také? Jaký z něj máte pocit? Jen vás trýzní a připomíná vám časy, které se již nevrátí? Smutné. Proto musí letět. Okamžitě! Nebojte se, jen co přečkáte toto životní období, opět se vám bude dařit snížit svou hmotnost a opět si obléci menší velikosti. Nyní to ale na pořadu dne není, a proto byste se měli rozloučit s oděvy, které jsou vám již malé. Milujte své tělo takové, jaké je. Tělo s příběhem.  

Bižu žižu 

Doby, kdy letěla bižuterie všeho druhu, je již dávno za námi. Dnes se již nenosí a když ano, měla by být pouze ve velmi umírněných barvách. Bižuterii tak raději přenechejte dětem na hraní, nebo ji věnujte na charitu. Jistě ještě někomu poslouží, třeba na amatérská divadelní představení. Bižuterie frčela v devadesátkách, od té doby nastal její skon. Je třeba to zaznamenat.  

Tohle bylo drahé! 

Tohle triko jste si koupili za nekřesťanské peníze. Je sice otřesné, ale přeci jej nevyhodíte. To je důvod, proč u vás ve skříni není místo pro nové kousky. Nemusí být drahé, mohou být klidně z druhé ruky. Ale budou vám sedět a budou vám dokonale slušet.  

Byl to dárek 

Co kdyby se kámoška ptala, jestli mi to triko dobře slouží? Nebo by mě přítel chtěl vidět v té mikině, kterou mi daroval? Řekněte třeba, že to roztrhala pračka. Jo. Ta za to může. Šup s tím pryč.  

Hurá, to je úleva. Konečně je ve skříni trochu místa. Je na čase vyrazit pro nové módní kousky. Prohlédněte současné trendy v obchodech a najděte si pro sebe ty nejlepší kousky.