I lodičky prochází změnou. Jaké lodičky jsou nyní in?

V botníku každé ženy by mělo být několik druhů bot. Mezi nimi bychom měli najít pohodlné tenisky, dále samozřejmě nějaké žabky, které jsou nedílnou součástí vybavení na dovolenou. Kromě zmiňovaných bot nesmí ženy postrádat ani polobotky, které se hodí zejména k elegantním outfitům, a samozřejmě nesmíme zapomenout ani na lodičky, jež jsou nejméně pohodlnou obuví, přesto nepostradatelnou obuví. O lodičkách se tvrdí, že je to nejen nepohodlná obuv, ale taky že ničí nohu. Do jisté míry je to pravda, ale bez lodiček ženy nemohou být ženami. Někdy zkrátka potřebují ukázat svou ženskost, a to s jinými botami zkrátka nejde.

Lodiček dnes najdete na trhu mnoho. Jedná se o nadčasovou obuv, které je třeba mít minimálně tři páry. Základem každého dámského šatníku jsou černé lodičky, jež se hodí naprosto k čemukoliv, nesmíme zapomenout ani na barevnější tipy, s nimiž ženy jednoznačně zaujmou.

Pokud jste milovník lodiček, možná by vás zajímalo, jaké nyní frčí. Jelikož lodičky neustále prochází změnami, není na škodu si říct, jaké jsou letos in.

Kovové barvy zaujmou

Sledujete módu? Pak jistě víte, že se do módy dostaly kovové barvičky. Právě kovové barvy jsou to nejlepší, co si můžete obout. Nejdříve se na trh dostaly polobotky stříbrné barvy, vloni v létě jsme svou sbírku bot mohly rozšířit o zlaté nazouváky a nyní přišel čas na měděné lodičky, které zaujmou na první pohled.

Měděné lodičky (nebo zlaté či stříbrné modely) lze kombinovat s mnohými outfity. Nejlépe vypadají k černé barvě, ale samozřejmě jsou unikátní i s červenou, hořčicově žlutou nebo s královsky modrou barvičkou.

Vsaďte na pestrost

Jelikož letošní rok se nese ve znamení barev, je nutné si pořídit minimálně pět barevných kousků. Kromě oblečení a kabelek vsaďte i na lodičky, které dnes najdete nejen v jednobarevných pestrých provedeních, ale taky v mnohých pestrobarevných kombinacích.