Kousky z bílého denimu: Čím rozzářit denimovou sbírku?

Jelikož se konečně oteplilo, je načase zahodit péřové bundy, které jsou sice stylové, bohužel se pro jaro a léto nehodí. Do tohoto ročního období volte méně teplou bundičku, která vás ochrání před případně velice chladnými jarními a letními večery. To nejlepší, co si můžete pořídit, jsou krásné džínové bundičky, jež jsou v módě už nějaký ten pátek. Na trh se dostaly po dlouhých letech a sklidily ihned velký úspěch. Vloni byl populární především modrý denim, ale letos je in denim bílý. Pojďme si tedy říct, jakými konkrétními kousky bychom měli rozzářit naši denimovou sbírku.

Jestli jste milovníkem či nadšencem do módy, nemusíme vám říkat, že denim je zase v módě. Denim nosily i naše maminky či tatínkové, když tancovali na diskotékách na nestárnoucí hity skupiny Argema nebo Reflexy. Poté se denim přesunul na chvilku do ústraní, ale nyní opět vyplul na povrch aktuálně s bílou kolekcí, které v obchodě nelze přehlédnout.

Jak jsme zmínili, vloni byl populární především modrý denim, ale letos zaujmete jedině s bílým denimem. Otázkou je, jaké kousky nám k dobrému dojmu pomohou.

Denimové bundy až pod zadeček

Zatímco modrý denim se zaměřil především na krátké denimové bundičky, které nám sahaly takřka do pasu, móda plná bílého denimu vsází na delší bundičky, které nám sahají až pod zadeček. Jsou velice volné, což se nyní nosí, navíc jsou mnohdy roztrhané a s nápisy. To je však ideální módní kousek, s nímž jednoznačně zaujmete.

Bílé denimové bundičky se hodí takřka k čemukoliv. Jsou vhodné jak k černým džínům, tak i k těm modrým. Dámy je kombinují i s šaty nebo s šortkami.

Bílé džíny jsou nedílnou součástí dámských šatníků

K dalším důležitým kouskům patří i bílé džíny, které jsou nedílnou součástí dámských šatníků. Dámy by si bílé džíny neměly oblékat v době, kdy prší, to rozhodně ne, ale sáhnout by po nich měly v době, kdy je krásně slunečno.