Jaké místo by měl navštívit každý muž?

Milujete box nebo jiný bojový sport? Pak určitě znáte nestárnoucí filmový snímek Rocky, který má hned několik dílů. Hlavní roli ztvárnil Sylvester Stallone, který je v roli Rockyho skutečně vynikající. Pokud jste milovníkem filmu nebo bojových sportů, existuje na světě místo, které byste měli navštívit. To místo by měl navštívit především každý muž, protože je s Rockym úzce spjatý. Je jím krásná Filadelfie, kde naleznete legendární schody, jež motivují k běhání dodnes.

Nejznámější scéna z nestárnoucího filmu Rocky je ta, kdy Rocky vyběhne po schodech a zvedne ruce nad svou hlavu. To je znamení, že je připraven bojovat s tím nejlepším boxerem světa, kterého v prvním díle sice neporazí, ale ustojí všechny jeho údery, což ukazuje jeho kvality a to, jak skvělý boxer je.

Jestli vám chybí v běhání motivace, je načase se přestěhovat do Filadelfie, protože právě zde najdete legendární schody, kvůli kterým se běhat pořádně naučíte.

Jedná se o centrum města

Legendární schody nebudete muset hledat dlouho. Jedná se o centrum města ve Filadelfii, které rozhodně neminete. Ve Filadelfii se navíc nenachází tak frekventované, a tak slavné místo. Je to skutečně jedno z nejvíce oblíbených míst v celé krásné Filadelfii.

Samozřejmě zde nemusíte jenom běhat. Běhání se jenom s tímto místem váže. Můžete zde jezdit na kole, dokonce se kousek od schodů nachází skate park, který láká především mladší obyvatele či návštěvníky. Taky je zde velký travnatý park.

Kde konkrétně se Rockyho schody nachází?

Kdybyste však náhodou schody přehlédli, nachází se přímo před filadelfským Muzeem umění. Po těchto schodech se však do muzea moc nechodí. Spíše se zde dělají kliky, po nichž se schody vyběhnou, či sedy lehy, po kterých také následuje vyběhnutí obrovského množství schodů. Jaký způsob vyběhnutí si zvolíte vy?