Jak vypadají cigarety nové generace?

Užívání tabákových výrobků je pro mnohé neodmyslitelnou součástí života. Nedokáží si bez tohoto rituálu představit své běžné dny, nebo alespoň nejrůznější společenské události. Pravdou ale je, že se tento zvyk netýká pouze samotného konzumenta, nýbrž také lidí v jeho bezprostřední blízkosti. Z těch se navíc kvůli nepříjemnému a zapáchajícímu dýmu stávají pasivní uživatelé. Situaci měl pomoci zákaz užívání v restauracích. Bohužel i na čerstvém vzduchu vás tím může uživatel omezovat. Příjemným řešením pro obě strany jsou zařízení na zahřívaný tabák.

 

Jejich obliba mezi milovníky stále stoupá. Mají totiž řadu výhod, a to nejen pro okolí, ale také naše tělo a přírodu. K hojně prodávaným patří zařízení Pulze, které se navíc pyšní elegantním designem.

Nespalujte, zahřívejte

Při používání klasických výrobků dochází k procesu hoření, čímž se do těla nedostává pouze žádaný nikotin, ale také nezdravé látky jako je oxid uhelnatý a dehet. Vzniká tím navíc nepříjemný zápach, který obtěžuje ostatní a znečišťuje ovzduší.

 

Pulze a jiná zařízení fungující na stejném principu však svou náplň nespalují, ale zahřívají. Tudíž se těchto negativních efektů nemusíte vůbec obávat. Uživatel do nich nejprve vloží náplň, uvede ho do chodu a postupně se mu začne uvolňovat nikotin. Jedná se tedy o adekvátní náhradu, která konzumentovi přinese stejný požitek.

Benefity nových technologií

Toto nejsou zdaleka jediné benefity, které užívání nových alternativ přináší. Konzumenti zahřívaného tabáku si pochvalují například také absenci popela a zapáchajícího dýmu. S těmito zařízeními vám tedy nehrozí ani:

 

  • zažloutlé nehty a zuby
  • načichnuté oblečení dýmem
  • zadýmené místnosti
  • obtěžování okolí nepříjemným zápachem

 

Pro mnohé je důvodem ke změně také fakt, že narozdíl od klasický produktů si můžete do svého Pulze vybrat náplň podle svých preferencí.. V případě, že vás už omrzí běžná chuť výrobků, můžete sáhnout po této alternativě a dopřát si osvěžující mentol, lesní ovoce, vodní meloun či mátu.

 

Autor: Elena Gotfried