Jak ušetřit na vánočních dárcích?

I když jsou Vánoce za dlouho, obchody nám tvrdí, že už doslova klepou za dveře. Jestliže už se obáváte vánočních nákupů, jelikož víte, že to bude opět obrovský zásah do rodinného rozpočtu, nemusíte se strachovat. Zkuste to s našimi tipy, které vám prozradí, jak letos na vánočních dárcích ušetřit. Díky našim tipům nebude vánoční nakupování činnost, kdy byste u každého placení plakali.

I když nám kolem dokola obchody ukazují, že se blíží vánoční svátky, nemusíte být ve stresu – času je stále ještě dost, jen obchody už jsou zase o krok napřed. Pokud však nechcete být ve stresu za měsíc, začněte nakupovat už nyní. Nyní se vám totiž nabízí možnost rapidně ušetřit.

1) Využijte slev

Aktuálně se setkáte s fantastickými podzimními výprodeji, které by bylo hříchem zanedbat. Podzimní výprodeje nám nabízí oblečení za opravdu fenomenální ceny, za něž byste běžně oblečení opravdu nenašli. Slevy se však netýkají jen oblečení, i když právě oblečení je to nejčastěji kupované, ale týkají se také knih nebo hraček.

Pokud jste členy klubů obchodů, můžete se radovat z mnoha slev navíc. Pro členy klubů mají pravidelně slevové akce nejen knihkupectví, ale také drogerie nebo případně dárkové obchody.

2) Zkuste to se Slevomatem

Na Slevomatu najdete vždy atraktivní nabídky, kterých by byl hřích nevyužít. Jenže těsně před Vánoci už jsou nabídky rezervované, a tak lépe uděláte, jestli se na jednotlivé nabídky podíváte nyní. Nemusíte kupovat žádné zájezdy, stačí, když koupíte třeba virtuální realitu nebo podobné zážitky, na které se zkrátka nezapomíná.

3) Domluvte se s rodinou na složení

Kde je napsáno, že dárky na Vánoce musíte kupovat v plné ceně? Nemusíte! Můžete se složit s ostatními členy rodiny. Například se sourozenci se složte rodičům na něco hezkého, stejně tak to udělejte s prarodiči. Není nic snazšího, než se složit. Můžete tak dost ušetřit.