Darujte květiny podle jejího horoskopu

Přemýšlíte nad tím, že své lásce darujete nějakou květinu, která jí určitě udělá radost? Možná ale nevíte, pro jakou květinu se rozhodnout. Když přijdete do květinářství, nabízí se vám celá řada zajímavých květin, jedna je krásnější než druhá. Často se stane, že než abyste pořádně přemýšleli nad výběrem květiny, vezmete klasickou růži, která se vám zdá nejkrásnější ze všech. Jenže růže se může jevit jako typický květina, se kterou ne vždy překvapíte. Prozraďme si proto, jakou květinu darovat které ženě. Rozhodujme se podle jejího znamení v horoskopu, které prozradí opravdu mnoho.  

Znamení v horoskopu prozradí nejen to, jakou květinu má daná žena ráda, ale často prozradí i její povahu nebo vlastnosti. Vyplatí se proto ptát na znamení, jelikož to vám může už ze začátku hodně prozradit. Tím se můžete vyhnout nemilým překvapením.  

Jakou květinu darovat beranovi? 

Znamení jménem beran je znamení jisté, divoké, plné vášně. Je proto dobré darovat květiny takové, které budou odpovídajícího temperamentu. Ideální je kytice červených tulipánů, ale neuděláte chybu ani s liliemi, které budou nevšedně a divoce oranžové.  

Jakou květinu darovat blížencům? 

Lidé, kteří se narodili ve znamení blíženců, jsou většinou kreativní a poměrně přizpůsobiví. Oslníte je především květinami, které mají lehkou, svěží a příjemnou vůni. Ideální jsou proto květiny natrhané klidně na zahradě, jako je levandule, šeřík nebo třeba konvalinka. Jednoduchost se tedy v tomto případě cení.  

Jakou květinu darovat lvovi? 

Srdečnost a velkorysost – tak lze charakterizovat ty, kteří se narodili ve znamení lva. Rádi jsou středem pozornosti, tudíž si zaslouží opravdu velkou, bohatou kytici, která bude plná velkých, výrazných květů. Ideální jsou třeba slunečnice, které člověk na první pohled zkrátka nepřehlédne.