Bydlení v roce 2021. Pozornost upněte na přírodní materiály

Přemýšlíte nad tím, že letos rekonstruujete svůj příbytek? Vaše pozornost by se měla upnout k aktuálním trendům ve světě bydlení. Ty se mění stejně rychle jako ty módní. Jestliže chcete, aby se vaše domácnost nesla ve znamení modernosti, vsaďte hlavně na přírodní materiály, protože ty jsou nyní výhrou. Své zastoupení by měly mít jak v kuchyni, tak v koupelně i jinde v místnostech domácnosti.  

Nemyslete si, že doma nebudete mít nic než přírodní materiály. Samozřejmě i ty musíte s něčím kombinovat. Konkrétně se starým známým minimalismem. Právě minimalismus je to, co se také bude nosit a co bude moderní.  

Jednoduchost na vedoucí pozici 

Obecně lze říct, že povede jednoduchý styl. Minimalismus v kombinaci s přírodními materiály bude hrát tu největší roli, ať už mluvíme o zařizování obývacího pokoje nebo kuchyně. Nebojte se sázet na jednoduchý design prakticky všude. V kuchyni například zapomeňte na klasické úchytky, ty zde nemají, co dělat. Stejně tak zásuvky také ukrývejte a volte takové, které se po stisku samy vysunou.  

Moderní technologie zde mají své místo 

Kromě minimalismu a přírodních materiálů je dobré zaměřit se také na moderní technologie. Ty budou hrát v nejedné domácnosti prim. Obecně platí, že byste měli sázet na chytrá řešení, jako jsou úsporné termostatické baterie a podobně. Nebojte se chytré domácnosti v telefonu ani chytrých toalet, jež se stávají hitem.  

Zařizujte do bledě modré 

Stejně jako v uplynulých letech, i letos víme, jaká barva bude in a stylová. Mluvíme konkrétně o bledě modrém odstínu, který letos bude hrát prim. Nebojte se bledě modře vymalovat svůj interiér, odstín můžete kombinovat s klasickou bílou barvou, která nestárne. Pokud vám bledě modrá není zrovna sympatická, vsaďte na béžovou barvu.