Barvy oblečení pro zrzky, které jim nejvíce sluší

Vybíráte si zrovna nové kousky do svého šatníku? Nabídka na trhu je opravdu obrovská a široká, proto si možná nevíte rady s tím, po čem konkrétně sáhnout. A je to tak zcela v pořádku. Alespoň se nestane, že nenakupujete s lehkou hlavou a neutratíte za kousky, které byste ve skutečnosti ani nevyužili. Při výběru jednotlivých modelů se upínejte nejen na jejich střih, ale samozřejmě také na barvu. Pokud patříte k zrzkám, prozradíme vám, co konkrétně sluší vám.  

Není totiž tajemstvím, že co žena, to trochu jiná móda. Každé zkrátka sluší něco jiného. Vliv na to mají jejich vlasy i pleť, nakonec i barva očí. Zaměřme se ale na zrzky a odtajněme to, co může vyplnit jejich šatník.  

Nebojte se výraznosti 

Ženy se zrzavými vlasy jsou poměrně výrazné typy. A je škoda, že se mnohé z nich snaží onu výraznost maskovat. Naopak byste ji měli podpořit, a to dalšími výraznými barvami, jako je červená, krásná sytě fialová nebo smaragdově zelená, která zrzkám sluší obzvlášť.  

Naopak čemu byste se měli vyvarovat jsou neutrální odstíny, jako je hnědá nebo béžová. Ty plně zaniknou. Stejně tak se vyhýbejte světlým odstínům, jež vám také zrovna nesluší. Raději dejte přednost královsky modré, křiklavě růžové nebo právě oné zelené, konkrétně smaragdovému odstínu. 

Nebojte se kontrastní černobílé kombinace 

Pokud však nepatříte k ženám, jež by výraznost zrovna milovaly, povolena je i černobílá kombinace. Sice černobílá kombinace nesluší ženám se světlou pletí, ale k zrzavým vlasům jde zase naprosto skvěle. Navíc mluvíme o velice jednoduché kombinaci, která spolu krásně souzní a pro kterou budou zrzavé vlasy velice příjemným osvěžením.  

Toto kontrastní spojení jde hezky ruku v ruce s červenou. Rudé rty nebo rudá kabelka jako rozbíjející doplněk má tedy zelenou.