Zajímá vás staré dobré Porsche? Kolik stojí jeho úprava?

Většina z nás má ve své garáži automobil, s nímž jezdí nejen do práce, ale i na výlety. Někteří mají automobily běžných značek, jako je Peugeot nebo Škoda, jiní se však pyšní o něco luxusnějšími vozy, jako jsou vozy pocházející z dílny automobilky Porsche. Jestli jste vlastníkem právě starého legendárního Porsche, můžete si ho nechat upravit. Samozřejmě se nejedná o úpravu zadarmo, musíte z kapsy vytáhnout několik milionů korun, aby vaše staré dobré Porsche vypadalo jako nejnovější model.

Pod starým dobrým Porsche si každý milovník automobilů vybaví legendární vůz Porsche 959. Právě tento vůz máme na mysli, právě tento vůz si můžete nechat upravit za několik milionů korun. Ve své garáži ho má jen málokdo z nás, ovšem sní o něm naprosto každý muž.

Ještě do nynějška jste si nemohli vůz nechat nijak opravit či upravit, dnes se však touto službou proslavila firma Canepa, která se rozhodla legendu oživit a dostat ji do moderní podoby.

Je jich jenom 292 kusů

Jak jsme zmínili, ve své garáži má legendární Porsche 959 jenom málokdo z nás. Je to dané především tím, že jich bylo doposud vyrobeno jenom 292 kusů. Dalo by se tedy říct, že se jedná o jistou limitovanou edici. Pokud máte toto Porsche v garáži, máte v garáži uložené peníze, které mají obrovský úrok. Zejména, pokud je necháte krapet poupravit. To se pak zvýhodní a po prodeji vozu budete hotovým miliardářem.

Kolik stojí úprava vozu?

Abychom však nechodili kolem horké kaše, je třeba si říct, kolik vlastně úprava vozu stojí. Firma Canepa nabízí úpravu vozu za neuvěřitelných 15 milionů korun. Ve svých reklamách či propagaci firma zdůrazňuje slovo „pouhých“, ovšem pro obyčejného smrtelníka se nejedná o sumu, kterou může vyndat z kapsy.

Za patnáct milionů korun lze Porsche 959 nejen upravit, ale taky se přidá hromada novinek. Automobil se odstrojí, očistí vyspraví se karoserie a opětovaně se nalakuje.