Nosíme bílou vždy s ostražitostí a opatrností

Co tvoří základ dámského šatníku? Především bílé oblečení. Bílá barva je nadčasová, stále elegantní a dá se kombinovat skutečně se vším. Navíc je moderní každý den. Mnohé ženy mají bílých kousků mnoho, opravdu mnoho, bohužel dělají jednu obrovskou chybu, a sice nejsou ostražité a opatrné. I když jsme zmínili, že bílá barva se může kombinovat se vším, je nutné si dát pozor na to, s čím ji kombinujete. Ne se vším vypadá bílá barva hezky. Pozor si dejte zejména na černé spodní prádlo, které prosvítá.

Jak jsme zmínili, bílá barva by měla být součástí každého šatníku. Je nutné, aby v šatníku bylo dostatek bílých triček, která se mohou kombinovat jak s klasickými džíny, tak také se společenskými oděvy, jako je sukně nebo krásný dámský komplet (myšleno jako dámský kostým). Kromě bílých triček by měly plnit dámské šatníky i džínové bundy, které budou taktéž v bílé barvě, nebo klasické bílé džíny, které jsou v současné době obrovským hitem.

Jak jsme však uvedli, je nutné si dávat pozor na to, jak bílou barvu kombinujete. Ne vždy se jeví bílý outfit jako správný.

Na co si dát pozor při nošení bílé barvy?

Spodní prádlo

Pozor je třeba si dát na to, jaké máte spodní prádlo. V žádném případě si pod bílé tričko nebo bílé džíny nedávejte černé kalhotky nebo podprsenku, která by šla byť jen minimálně vidět. Bílé oblečení si vyžaduje bílé spodní prádlo, a přes to zkrátka nejede vlak.

Prosvítající černé spodní prádlo nepůsobí hezky ani na pohovorech, kdy si budoucí zaměstnavatelé mohou o zájemcích pomyslet, že jsou nevšímaví či že nedbají na detail.

Menstruace

Ženy si musí dávat pozor i na to, jestli jsou v očekávání na menstruaci. Pokud totiž menstruaci v blízkých dnech čekáte či pokud ji dokonce už máte, nenoste bílé oblečení (konkrétně spodní díl, tedy džíny nebo šortky). Nejednou se stalo, že se chtěla menstruace ukázat světu.