Jak by měl vypadat dárek pro obchodní partnery?

Obchodních partnerů by si měly firmy vážit. Přece jenom díky nim prosperují a díky nim se k nim hrnou zákazníci. Pokud jste také v minulosti či v nedávné době navázali novou spolupráci s obchodním partnerem, měli byste mu hned z počátku projevit svou náklonnost a vyjádřit mu své díky. Obchodních partnerů je skutečně nutné si vážit, jak již bylo zmíněno. Otázkou je, čím obchodní partnery obdarovat. Vhodný je například balíček plný reklamních předmětů, ovšem takových, které jsou praktické a užitečné a které se tedy nevloží do šuplíku a nebudou zatraceny.

Jaké předměty jsou vhodné jako dárek pro obchodní partnery?

Jak jistě víte, dnes už nejsou reklamní předměty jenom o propiskách a reklamních blocích, i když se jedná o velice atraktivní a stále potřebné věci. Dnes je možné nechat si vyrobit celou řadu zajímavých reklamních předmětů, kterými obdarujete své nové i stálé obchodní partnery. A abyste neutráceli za zbytečnosti, poradíme vám, s jakými reklamními předměty rozhodně zabodujete.

Do dárkové tašky s vlastním potiskem dejte hrníček s logem společnosti a k tomu nezapomeňte nechat natisknout logo firmy na praženou zrnkovou kávu, která nikdy neurazí a hodí se i těm, kteří se neřadí mezi milovníky kávy. Káva se totiž vaří každé návštěvě, což ví naprosto každý.

Kromě zmiňovaných předmětů nezapomeňte do tašky přiložit vkusná pera v krabičce, která vypadají velice luxusně, a také diář s logem vaší společnosti, do něhož si obchodní partneři budou zapisovat schůzky s vámi.

Co dál nesmí v dárkové tašce chybět?

Abyste své obchodní partnery ochránily před nepříjemnými nehodami, které jim mohou způsobit újmu na životě, přidejte do balíku i reflexní prvky, a to konkrétně něco, co neurazí, tedy například náramek nebo jen hezký reflexní přívěsek. K tomu přiložte podložku pod myš, kterou ve své kanceláři každý uplatní, a také deštník, jenž každého ochrání před nepřízní počasí.