Kardigany letos unosíme. Jenže v jakém vzoru?

Už jste svůj zimní šatník oživili krásnými kardigany? Jedná se o svetry, které se nezapínají, jsou to spíše takové přehozy, které jsou velmi elegantní a které je možné zakoupit nejen v různých střizích a barvách, ale také v mnoha zajímavých materiálech. Kardigany se nosí už nějaký ten pátek, z počátku se nosily klasické kardigany s klopy, později se nosily kardigany bez klopů a od loňského podzimu se nosí kardigany dlouhé až ke kotníkům. A jaké kardigany se nosí letos v zimě? Kupodivu ty, které jsou plné vzorů!

V případě, že se rozhodnete svůj šatník plný kardiganů zpestřit, doporučujeme vám sáhnout po kardiganech vzorovaných. Právě vzory jsou to, co letos na podzim letí. Co se týče barev, nemusíte volit žádné pestré kombinace, stačí zkombinovat neutrální barvičky, které jsou nadčasové a stále elegantní.

Dejte si jen pozor při výběru jednotlivých vzorů. Ne všechny vzory jsou moderní, nechte se našimi tipy tedy inspirovat.

Indiánské vzory zaujmou

Kardigany s indiánskými vzory jsou něco, co byste ve svém šatníku neměli postrádat. Nezáleží na tom, jestli jsou o kardigany dlouhé nebo krátké, důležité jsou vzory. Kardigany s indiánskými ornamenty jsou v drtivé většině doprovázeny i třásněmi, těch se nebojte – ty k nim zkrátka patří.

Proužky nikdy nezestárnou

V případě, že se rozhodnete pro krapet jiné kardigany, doporučujeme to vyzkoušet s proužky. To je totiž vzor, který nikdy nezestárne. Jestli vám tedy neučarovaly indiánské vzory, na proužky možná dáte. V ideálním případě si pořiďte kardigan, který se pyšní širokými pruhy, nikoli drobnými proužky.

Buďte jako řezníci

Vzpomínáte si na vzor, jaký nosili řezníci na svých zástěrách? Vzor kostek – černobílých – to je to, co se nyní nosí. Tyto kardigany s tímto vzorem jsou opravdu fantastické. V tomto vzoru jsou ostatně fantastické všechny kousky, nikoli jen kardigany. Neváhejte ani nad sukní či košilí.