Jakých se ženy dopouští ve vztazích?

Vztahy jsou náročná disciplína, ve které nemůže uspět každý. A taky neuspěje, i když se o to moc snaží. Nakonec se ale najde protějšek, se kterým člověk zdárně dojde do cíle, i když se to po prvních nezdařilých pokusech zdálo být nemožné. Zejména ženy se musí v mnoha vztazích naučit, co dělat a co nedělat. V mnoha případech se dopustí velkého množství chyb, jež je poté stojí řadu nespokojených let a nešťastného života. V čem konkrétně chybují?

Posluhují muži

Bohužel v mnoha hlavách lidí tkví kdysi stanovená představa, že žena patří do kuchyně. Jenže tento léty vyvrácený mýtus byl jen starou babskou povídačkou a dodnes ruinuje život mnoha ženám, jež si nedokážou říct ne. Nemůžeme jim to mít ale za zlé, vždyť od pradávna byly učeny k tomu, aby byly schopné zajistit mužům veškeré jejich potřeby. Dnes se však zapomíná na to, že i ženy se mohou realizovat.

A ostatně právě tomuto současná situace velkou měrou přispívá. Pokud se chcete stát sebejistou a vyrovnanou ženou, bude to stát trochu snahy, a hlavně zamezení tomu, že si z vás pánové udělají doslova služku. 

TIP: Nové vztahy a randění můžete hledat třeba na online seznamce Tadyjsem.cz

Nedostatečné vnímání intuice

Jen málokterá žena se zejména v zásadních situacích dokáže řídit rozumem, ale spíše sází na pocity. Ale paradoxně se v mnoha situacím právě pocitům nevěří. Dává se přednost nějaké rozumnější, relevantnější cestě, která ve výsledku vede jenom k nespokojenosti a stejně k postupnému skomírání vztahu, ať už byl nastaven jakkoliv. 

Ženy by měly sázet na svou intuici a tím, že to nedělají, se dopouští velké chyby.

Muži se nepřeměňují

Jednou z velkých chyb, jež se také ženy ve vztahu dopouští je jejich ustavičná snaha muže předělat k obrazu svému. Jenže ve výsledku se žádného muže nepodaří předělat. A už vůbec ne k tomu, aby byl více mužem.