Jaká automobilka plánuje vyletět až do nebes?

Jaké jsou vyhlídky automobilového průmyslu? Kam se bude dál ubíhat? Co se bude v tomto světě dít? Odpověď je prostá, vždyť už několik let se povídá o tom, že přijde doba létajících vozů, které nás lehce dopraví do celého světa. Pokud se tak stane, na světě vzniknou mnohá nová ustanovení, dojde ke vzniku mnoha nových zákonů, které budou spravovat vzdušnou silniční komunikaci. I když se stále najdou jedinci, kteří se této myšlence smějí, mnohé automobilky mají v tomto ohledu jasno. Například automobilka Aston Martin moc dobře ví, že jednoho dne vyletí do oblak.

Pokud bychom měli hodnotit současný automobilový průmysl, zastavili bychom se nad autonomními vozy, které se hrnou na náš trh v obrovském množství. Stejně tak se na náš trh ženou i zajímavé modely vozů, které mají mnoho vymožeností a vychytávek, jež odlišují vozy od ostatních. A věřte tomu nebo ne, zanedlouho se na trh dostanu i vozy, které snadno vletí až do nebes.

Takové vozy plánuje Aston Martin

A jak již bylo zmíněno, vozy, které snadno, rychle a bez problémů vzlétnou, plánuje vyrobit automobilka Aston Martin, což je firma, která má už v současné době velmi široký výběr, z něhož lze vybírat. Abychom byli přesní, Aston Martin není jenom automobilka, nezaměřuje se jenom na výrobu automobilů, ale také především na mnoho dalšího. Spolupracuje na mnoha dalších projektech.

Jaké jsou aktuální projekty?

Pokud bychom měli vypíchnout nějaký projekt, na kterém firma pracuje a který alespoň trochu souvisí s létáním, vypíchli bychom projekt budoucnosti, kterým je letadlo Volante Vision Concept. Jedná se o letadlo, v němž se kloubí ta nejnovější technologie vůbec. Jedná se zároveň o letadlo, které je autonomní a které je zároveň elektrické.

Projekt je projektem budoucnosti. Podle všeho má právě toto letadlo ukázat, jak se bude v budoucnosti cestovat, co můžeme očekávat a co naopak ne.