Deset věcí, kterými si zpříjemníte jarní dny

Každé roční období je pro člověka a jeho lidský organismus velmi náročné. Zejména zima a jaro jsou největší zátěží, jelikož se právě v těchto dnech mění čas, což má na člověka šílený dopad. Dokonce je prokázáno, že se zvyšuje množství autonehod nebo že se člověk dostává snadněji do depresí. A jelikož je tu jedno z těchto náročnějších ročních období, je třeba vědět, jak si jarní dny zpříjemnit. Nechte se proto inspirovat naším seznamem deseti věcí, jak si jarní dny zpříjemnit a zlepšit, i když na první pohled nevypadají nejlépe.

Deset věcí pro zpříjemnění jara

1. Výstavy orchidejí a květin se konají na mnoha místech České republiky. Například v Praze se ve skleníku Fata Morgana koná výstava orchidejí, jinde se zase konají výstavy tulipánů nebo růží. Mnohé výstavy probíhají i v zámeckých interiérech, tudíž je to tip na skvěle strávené odpoledne s rodinou.

2. Pečujte o svou pleť. S ochodem zimy naše pleť opět trpí, jelikož si musí zvykat na jiné počasí a teploty. Proto o ni pečujte s těmi nejlepšími produkty, ideálně s přírodními produkty.

3. Kupte si rtěnku. Opět se totiž začínají nosit výrazné barvy, proto jimi natřete i své rty. Rtěnky výrazných odstínů jsou k zakoupení opravdu na každém rohu, vyberte si tu nejvýraznější.

4. Jeďte za odpočinkem. Místo toho, abyste se stresovali kvůli velikonočním svátkům, přidejte se ke stovkám lidí, kteří jedou spíše za odpočinkem.

5. Kupte si nové spodní prádlo. Udělejte si radost a pořiďte si nové spodní prádlo, kterým okouzlíte svou drahou polovičku.

6. Dopřejte tělu očistu. Jaro je ideální chvíle na to, abyste tělu dopřáli po zimě potřebnou očistu. Dejte mu na pár dní pauzu od všeho, co ho zatěžuje, a ciťte se po zimě konečně lépe.

7. Kupte si nové jarní boty. Přece jen je v nadcházejících měsících budete potřebovat, nemyslíte?

8. Nepostrádejte přípravky na ochranu pleti. Přece jen sluníčko je hlavně z jara zrádné, dopřejte mu proto úlevu a pořiďte si ochranu proti sluníčku v podobě mastiček, krémů, olejíčku nebo třeba pudrů.

9. Upevněte svou imunitu. I na jaře řádí bacily, proto svou imunitu upevněte, a to třeba tím, že se začnete otužovat nebo pít sirupy na posílení imunity.

10. Dopřejte vlasům regeneraci. Pokud máte po zimě vlasy suché a bez lesku, regenerace s pomocí masek na vlasy nebo dalších přípravků je to nejlepší, co můžete udělat.