Šalvějová barva v ložnici – skvost, který přinese eleganci i harmonii

Barvou roku 2022 je mimo jiné i šalvějový odstín. Proniká do všech místností a bytový design si s tímto odstínem pohrává a koketuje s myšlenkou, že by jej vpustil i do ložnice. Nechť se tak stane, už jsme se těšili. 

Konečně v pelíšku

Když si pustíte do ložnice šalvějovou barvu, bude na vás místnost působit jako magnet. Uklidňující šalvějový tón je naprosto nevtíravý a hodí se ke kombinování s celou řadou motivů. Konečně si tak můžete lehnout na své pohodlné pěnové matrace, začíst se do knihy a spokojeně usnout. Možná máte raději latexové matrace, které jsou vhodné i pro alergiky. No, ostatně, výběr kvalitní matrace je jen na vás. Jedno je jisté – prostěradlo v trendy šalvějové barvě jim bude slušet. 

Tip: https://www.studiomatrace.cz/druhy-pen-u-matraci.-poridte-si-tu-ktera-vam-dokonale-sedi/

Když si tu místnost prostě zamilujete

Umíte si představit, že se do šalvějové barvy zamilujete? Není to tak složité – působí zklidňujícím dojmem, a proto je pro ložnici ideálním jevištěm. Abyste si ji povolali do svého oblíbeného koutku, stačí jen nakoupit několik základních textilií. Povlečení v šalvějové barvě vás dokonale zachumlá a připomene vám voňavé letní večery. 

Luxusní dekorační polštářky se pak postarají o to, abyste dotvořili dojem celistvosti. Bát se nemusíte ani dekoračních závěsů, které dodají místnosti harmonický vzhled. 

S čím barvu kombinovat

Šalvějová barva si velmi dobře rozumí s hnědou. Dekory dřeva, pletené košíky, drobné předměty v hnědé barvě – to je něco, co energii vašeho přístavu ještě více umocní. Eleganci pak dodá základní bílá barva, na které odstín světle zelenkavé barvy ještě více vynikne. Pro moderní prostory se nebojte přidat i šedou, jejíž otisk v sobě šalvějová nese. 

Módní barvu si dokonale zamilujete. Trendy se budou střídat a vy budete vědět, že již nechcete měnit. Našli jste svůj vysněný kout, kde je vám krásně. Šalvějová se u vás zabydlela se vší parádou.