Originální košile a halenky. To je to, co patří do dámského šatníku

Ptáte se, čím aktuálně oživit dámský šatník? Pro odpověď si nemusíte chodit daleko, víme, co se zrovna nosí. V současné době jsou stylové zejména svršky, proto na ně nedejte dopustit. Čím originálnější halenky a košile budou, tím lépe. Říká se, že každá žena má mnoho podob. S pomocí originálních halenek a košil každou svou podobu může obléknout do stylového outfitu.  

O halenkách a košilích se ví, že se jedná o kousek, jenž je vhodný ke každé příležitosti. Je slušivý, snadno kombinovatelný, hodí se opravdu kamkoli. Většina žen však nosí po dlouhá léta jednu a tu samou halenku, která není ničím originální ani ničím zvláštní. Zkrátka nosí staré známé klasiky, které už dávno nemají šmrnc. Lépe by udělaly, pokud by sáhli po něčem, co má grády.  

U halenek vede detail 

Pokud si chcete do svého šatníku pořídit halenku, která je jiná, která má takzvané grády, doporučujeme sáhnout po halence s detaily. Nezáleží na tom, jestli si koupíte halenku s krajkou nebo vázačkou kolem krku, to je už na vás, tento či podobný detail však halenka nesmí postrádat. Dnes jsou velice moderní a také oblíbené svršky, které mají saténový vršek inspirovaný saténovým pyžamem.  

Doporučujeme také vsázet na potisk a materiál, i to je u halenek důležité a tím taky zaujmete. V současné době jsou trendy zvířecí vzory, zaujmete ale taky s květinovými vzory nebo s imitací kůže. Stále vedou prodloužené délky nebo asymetrické střihy.  

O košilí vedou volnější střihy 

Co se týče košil, upusťte od obepnutých modelů. Dnes jsou stylové zejména ty, které jsou střižené volně, které jsou volného střihu. Takovou košili však vždy kombinujte třeba s obepnutými džíny, nikdy nekombinujte dva volné kousky dohromady. Mohlo by vás to opticky zvětšit.  

U košil (ale také u halenek) si dávejte pozor na detaily kolem bříška. Většinou narazíte na krajky kolem bříška nebo peplum kreace. To může udělat neplechu, může vám to zdeformovat vaši jinak fantastickou postavu.