Žádný hmyz a hadi: Bydlíte ve stanu přímo na střeše

Když přemýšlíme, kde se v létě ubytovat, často se nám do stanu příliš nechce. Je potřeba jej postavit, poté zabydlet, a nakonec zase sundat a přemístit. Na zemi také pobíhají mravenci, nebo se objeví hadi. Co s tím? 

Dejte si stan na střechu svého auta

Střešní stan je konstrukce, která je vytvořená pro potřeby stanování kdekoliv a kdykoliv. Jedete na dálnici a cítíte, že jste unaveni? Zastavte a rozdělejte si svůj stan na střechu auta. Speciální konstrukce je snadno rozložitelná, po žebříku vylezete přímo nahoru. Dejte si šlofíka a naberte síly. Poté zase stan složte a spacáky nechejte přímo v něm. Na vaší střeše si tak vezete skutečný poklad. 

Je libo kávičku? 

Milovníci svobody jistě naleznou místa, kde budou kouzelné výhledy a překrásná příroda nebo památky. Po vyspání si navíc můžete dát kávičku přímo ve svém vozidle. Vestavby do aut vám umožňují si nainstalovat přímo do svého auta vestavěnou kuchyňku i s dřezem. Chytrá řešení se prostě na cestách hodí. 

Jak je to s tím hmyzem

Samozřejmě není možné zajistit, aby se k vám nedobýval hladový komár. Pomocí síťky proti hmyzu ale zůstane jen u jeho mlsných přání, váš stan je váš hrad, nikoliv krmítko. Rozhodně se vám ale nestane, že budete mít stan ráno plný šneků, kobylek a dalších zvířátek, která se během svého nočního putování po zemi vydávají na průzkum okolí. Rovněž návštěva hadů v botách se nebude konat. Stan na střeše auta je prostě parádní způsob, jak si zajistit soukromí, které potřebujete. 

Střešní stan stačí večer rozložit a udělat si pohodlí. Ráno pak necháte spacáky na místě a jdete objevovat svět. Pomocí žebříku se pak zase na stan kdykoliv dostanete. Je libo polední šlofík? Nebo pohodlné spaní? Vždy budete mít svůj soukromý hotel stále po ruce. Už víte, kam se vydáte na první výlet?