Vybrali jsme nejošklivější vozidla světa. Jaká to jsou?

Koupit si jednoho dne automobil, to je sen každého člověka. Lidé zkrátka chtějí mít vlastní automobil, aby mohli jezdit do práce a aby se nemuseli spoléhat na městskou hromadnou dopravu. Je však pravdou, že na trhu je tolik vozidel, že si z toho člověk hravě nevybere. Mezi atraktivními vozidly a atraktivními automobilkami se najdou také taková vozidla, která lze přirovnat k těm nejošklivějším vozidlům na světě. Víte, jaká vozidla se k těm nejošklivějším automobilům řadí? 

Na světě existuje mnoho žebříčků, které srovnávají jednotlivé automobilky a jednotlivé modely vozidel. Nyní jsme se zaměřili na ta nejošklivější auta, jaká na světě existují. Vybrali jsme několik z nich. Koupili byste si je nebo byste raději od nich dali ruce pryč? 

Nejošklivější automobily světa 

  • LTI TX4 – to je, prosím, čínská kopie londýnských taxíků. A kupodivu jsou ještě ošklivější než vaše představy. Jsou totiž oděné do zlatého laku, který na ošklivosti opravdu ještě přidává. Tento vůz se zkrátka opravdu nepovedl.  
  • Tata Nano – znáte tento automobil s tímto opravdu zajímavým názvem? Jedná se o žlutou zaoblenou “krásku”, která se však neprodává v Evropě. Kdyby se však v Evropě prodávala, pravděpodobně by se těchto vozidel moc neprodalo.  
  • Panoz Abruzzi tento automobil lze popsat jako trochu jiný sporťák. Jedná se o stříbrný sportovní vůz, který má velice protáhlou přední část, která není zrovna oku lahodící. Ani milovníci sportovních vozidel by si o tento vůz ani kolo neopřeli.  
  • Fornasari Tender – v pořadí další ošklivý automobil, který se trochu podobá motorovému člunu. Tato podoba rozhodně není náhodná, tvůrci tohoto vozidla se totiž opravdu nechali motorovým člunem inspirovat.  
  • Nissan Cube – je další ošklivý vůz v pořadí. Tento hranatý automobil bílé barvy spíše připomíná dětskou hračku než automobil pro dospělé, kterým bychom se chtěli chlubit.