Tři nejčastější chyby při randění

Stejně jako jakákoliv jiná schopnost, i randění vyžaduje trénink. Většinu lidí nicméně netěší představa, že by tímto tréninkem měli strávit celé týdny, měsíce nebo dokonce roky. A i když to zkusí, často zjistí, že je po prvních pár špatných rande opustí nadšení. Proto se společně podívejme na nejčastější chyby v randění, ať víte, čeho se do budoucna snažit vyvarovat. 

Jste závislí na seznamovacích aplikacích a seznamkách 

Seznamovat se s lidmi na populární seznamce či aplikaci je velmi vzrušující. Ale zároveň i nebezpečné, neboť vede k myšlence, že máme neomezené možnosti výběru. To však není pravda. Když si lidé myslí, že ve výběru neexistují žádné hranice, často snahu vzdávají předem nebo svou pozornost věnují více lidem najednou, ale ani jednomu pořádně. Zkuste se poohlédnout po opravdovém propojení s jiným člověkem a nežonglovat na každém prstu deset potenciálních partnerů. 

Sdílíte příliš mnoho informací 

Kdysi platilo, že mluvit na prvním rande o příliš osobních věcech (jako například o minulých partnerech) je tabu. V dnešní době to však lidé dopracovali mnohem dál. Je běžné posílat či naopak vyžadovat intimní fotografie, než se vůbec setkáte osobně. Je mnohem snazší druhého sledovat na různých sociálních sítích. Počkejte tedy na osobní setkání, než se intimně sblížíte, a svoje sociální sítě si nechte zpočátku pro sebe. 

Pravidelně začínáte vztahy na dálku 

Někdy se dlouhé vzdálenosti nedokážete vyhnout a vztah přesto může fungovat. Ale pokud tímto způsobem zahajujete vztah, je takřka nemožné, aby se z něj stalo něco skutečného. Jestliže ani jeden z vás nemá čas či finance toho druhého pravidelně navštěvovat, tyto online a dálkové “vztahy” vám tak akorát zabrání v tom nalézt skutečné spojení s člověkem z vašeho okolí. 

Vyhněte se zmíněným chybám a zažijte dokonalé rande, na které budete rádi vzpomínat a které povede k další schůzce.