TOP tipy, díky kterým to u vás doma bude vypadat jako z magazínu

Magazíny o bydlení jsou plné krásných interiérů. Že se ten váš zatím žádnému z nich nepodobá? Nevadí, změníme to k vaší spokojenosti.  

Svatá trojice 

Ne, nebudeme se nyní vzdělávat v oblasti náboženství. Jen si pamatujte, že dobré věci chodí ve třech. Proto i vy dodržujte toto pravidlo. Tři broušené vázy v interiéru vytvářejí kolekci. Jednotu. Styl. To je přesně to, oč usilujete. Zbavte se směsice nesourodých věcí a začnete vytvářet stejné kolekce. Nejmenší počet? Tři, samozřejmě.  

Ovčí kůže 

S příchodem skandinávského stylu, který později ještě lépe vybavil styl hygge, se stále více objevují ovčí kůže. Už samotný pohled na ně zahřeje u srdce. Umělá ovčí kůže se skvěle udržuje a je prvkem, který nechybí snad v žádném interiéru. Barvou neutrální, přírodní, krásné.  

Správně ustlaná postel 

Jistě jste si všimli, že na první pohled jistě neupoutá nepořádek v posteli. Neoslníte ani v případě, že jsou vaše lůžkoviny upraveny do vojenských komínků. Ideální cesta? Peřiny a polštáře vložte do šuplíku u postele, přes postel položte do dvou třetin přehoz, zbytek zaplňte malými polštářky. Designová trefa.  

Blýskněte se podnosem 

Trik bytových designérů. Kosmetika v koupelně, nebo třeba ocet a olivový olej v jídelně – všechny tyto věci vypadají mnohem stylověji, když je sjednotíte pomocí vkusného podnosu. Samozřejmě se vám pod nimi bude také mnohem lépe uklízet, ale to nyní nebudeme rozebírat. Podnos se hodí i na stůl v obývacím pokoji. Ano, přesně pod vaši vázu a drahý kámen, které tam máte vystavené.  

Ještě jednu věc bychom rádi vyzdvihli – a tou je láska. Láska k vlastnímu domovu vás povede. Díky tomu, že máte prostor, který obýváte, rádi, se vám bude mnohem lépe zbavovat nepotřebných věcí a předmětů, které již s přítomností nemají nic společného. Je totiž čas na změnu.