Předpovídáme módu pro příští rok. Co se bude nosit?

I když ještě nějaký ten čas do nového roku zbývá, v módním světě mají jasno už nyní. Už nyní se ví, co se bude nosit příští rok. Dokážete odhadnout, co bude příští trend číslo jedna? A jaké barvy se budou nosit? Stejně jako tomu bylo u letošního představování novinek pro letošní rok, i příští rok nás čeká mnoho překvapení, které nám až nedají v noci spát. Jednotlivé kousky jsou totiž opět extravagantní, ale samozřejmě ne všechny – milovnice extravagance budou však jásat trochu víc.

Jaké barvy se budou příští rok nosit?

Nejdříve se zaměřme na barvy, ať víme, v jakých barvách jednotlivé kousky kupovat. Například barva aspen gold je velice očekávána. Jedná se o žlutý odstín se zlatými odlesky, jedná se o barvu přirovnávající se k barvě slunce. Tato barva je důkazem, že příští rok se bude nést v pestrosti. Vždyť aspen gold je jednoznačně pestrá barva, která měla na přehlídkách mnohých návrhářů největší úspěch.

Populární budou také po letech i odstíny béžové. Mnohé módní přehlídky poukazují na fakt, že se bude nosit zejména tón v tónu. Pokud tedy nejste milovníkem pestrosti, zamilujete si kombinaci odstínů béžové barvy.

Co se bude příští rok nosit?

Opět se bude nosit denim. Denim se však dostane i na boty, nikoli jen na oblečení nebo módní doplňky. V případě, že nejste milovnicí denimu, raději nakupujte online, ať se s džínovými kousky nesetkáte ”tváří v tvář”. Kousků bude opravdu mnoho, připravte se.

Stejně tak se připravte na síťované modely. Nedávné přehlídky poukázaly na fakt, že síťovina bude také všude, kam se podíváme. Síťovina většinou slouží jako svrchní vrstva halenek nebo šatů.

Kromě toho se ve velkém začnou nosit puntíky. Dostaví se na každý kousek oblečení. Puntíkované modely jsou opět důkazem toho, že retro styl se vrátil. Pokud tedy příští rok chcete být in, módní kritici radí – buďte puntičkářky.