Který herec vydělává nejvíce? Forbes zveřejnil žebříček

Každým rokem především filmoví nadšenci dlouho očekávají žebříček, který pravidelně pouští do světa časopis Forbes. Jedná se o žebříček nejvýdělečnějších herců současnosti (samozřejmě mluvíme o celosvětovém, nikoli českém měřítku). A i když v posledních letech se v něm neuskutečnilo příliš změn, nabízí se otázka, jestli tomu letos bude jinak. Jak to tedy je? 

Na prvním místě se drží Dwayne Johnson 

První pozice zůstává neměnný Dwayne Johnson. Už vloni se jednalo o nejlépe vydělávajícího herce, letos si svůj post udržel. Dalo by se ale říct, že až letos dosáhl jakéhosi pomyslného vrcholu. Jeho výdělek za poslední rok činí 87,5 milionu dolarů, jenom jeden jeho šek činil skoro čtyřiadvacet milionů dolarů. Ten dostal od společnosti Netflix, která s ním natočila filmový snímek Red Notice. Kromě filmů mu však dobře vynáší i spolupráce se značkou Under Armour nebo také s Project Rock. 

Druhé místo obsadil překvapivě Ryan Reynolds 

I když první místo zůstalo nepozměněné, neznamená to, že i zbytek žebříčku bude stejný. Dokazuje to už druhé místo, na kterém se nově umístil herec Ryan Reynolds. Ten si vydělal skoro dvaasedmdesát milionů dolarů a opět i za jeho velkým výdělkem stojí společnost Netflix. Ta mu vyplatila jenom za snímky Red Notice a 6 Underground: Tajné operace přes dvacet milionů dolarů. A to se na jeho konečném výdělku opravdu výrazně podepsalo.  

Ben Affleck je čtvrtý 

I když byste na čtvrtém místě očekávali Vina Diesela, nenajdete ho tam. Na čtvrté pozici se totiž umístil Ben Affleck, který si přišel za poslední rok na 55 milionů dolarů. Dalo by se říct, že se zase navrátil do sedla. Nějakou dobu měl pauzu, ale netrvalo mu dlouho a opět se dostal do pětice nejlépe vydělávajících herců současnosti. A i do třetice musíme říct, že na jeho výdělku má velký podíl společnost Netflix, jelikož si v poslední době zahrál právě ve filmech z produkce zmiňované společnosti.