Kouzelník, skákací hrad nebo ohňostroj. Jak pozvednout dětskou oslavu na vyšší level?

Plánujete dětskou oslavu a chcete své malé ratolesti uspořádat opravdu nezapomenutelné odpoledne, které mu budou jeho vrstevníci závidět? Pak byste neměli na dětské oslavě šetřit. Samozřejmostí je barevná výzdoba, která bude zahrnovat balonky či různé pompony a třásně. Nesmí chybět ani pořádný narozeninový dort, který bude plný toho, co dítě doslova miluje. Poté dětskou oslavu zpestřete ještě několika věcmi, jež posunou narozeninovou oslavu na úroveň výš.  

Zařiďte ohňostroj 

Prskavky jsou sice skvělá věc, na druhou stranu je daleko lepší zařídit dítěti nezapomenutelný narozeninový ohňostroj, který se rozsvítí na nebesích těsně před tím, než oslava skončí. Bude to taková pomyslná třešnička, jež bude tím nejsladším a zároveň nejlepším završením celé oslavy.  

Ohňostroj samozřejmě přenechte odborníkům. Ti moc dobře vědí, v jaké vzdálenosti ho mají odpálit. Pokud se bude při odstřelování ohňostroje pamatovat na všeobecné zásady, na něž apelují i samotní hasiči, je to zcela bezpečné zpestření dětské oslavy narozenin.  

Pronajměte skákací hrad 

Co děti doslova milují? Skákací hrady! Pořiďte proto své malé ratolesti právě jeden takový skákací hrad. Může být ve tvaru královského zámku nebo jen může být nositelem pestrých barev. Ono ani tolik nezáleží na tom, jak bude skákací hrad vypadat, ale záleží na tom, že na oslavě bude.  

Skákací hrady se podle posledních průzkumů stávají čím dál častěji součástí narozeninových oslav dětí. Je to možná trend, který doputoval až z daleké Ameriky. V amerických filmech skákací hrady na narozeninových oslavách můžete vídat prakticky neustále.  

Možná přijde i kouzelník 

Co je však u nás už trochu zažité, je kouzelník. Nemusíte pronajímat proslulého kouzelníka, který dělá příliš složité triky určené spíše pro dospělé. Děti užasnou i nad méně komplikovanými kouzly, které možná jako dospělý hravě prokouknete. Pro dítě však setkání s kouzelníkem bude opravdu nezapomenutelné.