Jak vyřešit BOZP a PO snadno a rychle?

Pokud podnikáte, moc dobře víte, co je to BOZP a PO. Jestli nevíte, spadáte právě vy do skupiny čtyřiceti procent podnikatelů, kterým hrozí v případě neohlášené kontroly ze státní správy pokuta až ve výši několika set tisíc korun, ne-li milionů korun. BOZP a PO jsou totiž dvě oblasti, které ze zákona musí být vyřešené, jinak hrozí zmiňovaná a velmi vysoká pokuta, jež nejednoho podnikatele v minulosti dostala do červených čísel. Možná ale patříte k podnikatelům, kteří jsou časově vyčerpaní a nemají čas na řešení zmiňovaných oblastí. V takovém případě máme pro vás tip, jak vyřešit BOZP a PO snadno a rychle.

Už jste slyšeli o společnostech a firmách, které se zaměřují na řešení BOZP a PO? Takových firem je v současné době víc než dost, zvolte si ale tu, která se pyšní kladnými referencemi a recenzemi na internetu. V referencích a recenzích jsou totiž obsažené zkušenosti minulých i stálých klientů, kteří usnadní rozhodování.

Když kladné reference převyšují negativní recenze

Jednou z firem poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO je firma Extéria, s. r. o., která se navíc pyšní větším množstvím kladných referencí, které převyšují negativní kritiku. V recenzích je vyzdvihována zejména nízká cena, která nemá dopad na kvalitu poskytovaných služeb ani na profesionální přístup, s nímž se přistupuje jak k menším živnostníkům, tak k velkým podnikatelům.

Taktéž se vyzdvihuje rychlá telefonická podpora, na kterou se člověk dovolá, či také možnost zajít si pro radu na jakoukoli pobočku firmy. K dispozici není jen tak, kde byla sjednána smlouva.

O co se firma Extéria, s. r. o. postará?

Ptáte se, o co všechno se firma Extéria, s. r. o. postará? Postará se například o veškerou dokumentaci týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany, také si vezme na starost případné aktualizace dokumentace a mimo jiné si ohlídá pravidelná školení BOZP a PO. Zkrátka a dobře díky firmě Extéria se už nebudete muset starat o bezpečnost práce a požární ochranu ve vašem podniku.