Jak se oblékat do černobílé kombinace?

I když letošní rok hraje do karet barvám a pestrosti, mezi námi se mohou stále najít jedinci milující neutrality a konzervativnost. A není to špatně. Co člověk, to svůj styl. Pokud bychom měli být všichni stejní, byla by na tomto světa nuda. A tak se pojďme podívat na nestárnoucí klasiku, kterou je černobílá kombinace. Jak konkrétně nosit kontrastní zbarvení, které se hodí prakticky na každou událost? Prvním krokem je pořízení černobílých kousků třeba z kolekcí značek Blauer USA nebo Pinko. 

Jednoduchost nebo vzory?

Rozhodli jste se vsadit na černobílou klasiku? Máte aktuálně dvě možnosti, respektive tři. Buďto vsadíte na monochromatický neboli jednobarevný outfit, nebo se rozhodnete pro jednoduchost bez vzoru. Anebo vsadíte právě na vzory. Možností je rovnou několik, stačí si vybrat. 

Mezi vzory, které se v černobílém světě nejvíce vyskytují, patří naprosto nadčasová kohoutí stopa, která se vůbec poprvé začala objevovat v sedmdesátých letech minulého století. S velkou slávou se dostala až do devadesátek, ovšem poté došel útlum tohoto vzoru. Dnes se však z jeho unikátnosti opět těšíme a zdobí nám naše jedinečné outfity. 

Kromě kohoutí stopy se nabízí také geometrické tvary, metrické nebo abstraktní černobílé potisky. Ve všech případech platí, že vzory jsou v černobílém podání vždycky elegantní záležitostí a stačí si vybrat, který bude vašemu stylu nejblíže. 

Dejte si pozor na rozšíření

Je však rozdíl mezi menšími vzory a vzory viditelnějšími, většími. U druhého zmíněné si dejte pozor na to, aby vás zbytečně nerozšiřovaly. Samozřejmě na tímto nemusí přemýšlet ženy, které mají míry modelky. Pokud se však nehodnotíte jako žena z titulní stránky časopisu, raději v případě upřednostnění vzorů vsaďte na drobnost, která vás bude bavit. 

Tato výstraha týkající se možného rozšíření platí hlavně na pruhy. Ty jsou opravdu nebezpečné, zejména pokud jsou vodorovné a nikoliv svislé.