Hit letošního roku je maxi svetr. Jak ho nosit?

Svetrů je najednou na pultech obchodů celá velká hromada. Nemůžeme se tomu divit, vždyť venku zavládl podzim a my se tomu musíme začít přizpůsobovat. Navíc zanedlouho vypukne v tom pravém slova smyslu zima, která přijde se vším, co k zimě patří a tak je třeba se na to připravit. Připravte se na to ideálně s maxi svetrem, který se označuje za hit letošního roku. Mnozí lidé se však při pohledu na něj leknou a položí si otázku – jak ho nosit?  

Maxi svetr není jako každý. Jeho délka sahá lidem až ke kolenům, proto se nabízí otázka, jak ho vlastně nosit nebo s čím ho kombinovat? Jeho krása spočívá v tom, že je možné ho kombinovat opravdu různě. Můžete ho nosit s klasickými kalhotami, ale samozřejmě vám může sloužit jako kratší šaty, které doplníte jen elegantními a pevnějšími legínami. Jak ho budete nosit vy? 

S rolákem do chladných večerů 

Unikátní dlouhý maxi svetr nyní najdete i s rolákem. Jedná se o velice praktické provedení, které si zamilujete hlavně během chladnějších večerů, během kterých si nepřejete nic jiného, než jen abyste byli v teple. Díky takto řešenému svetru nebudete potřebovat ani šálu nebo šátek, zkrátka si plně vystačí sám. Pokud si pořídíte svetr s rolákem z obchodního řetězce H&M, narazíte také na takové kousky, které jsou částečně z recyklovaného polyesteru.  

S maxi svetrem do kanceláře 

Pokud se řadíte k takzvaným “kancelářským krysám”, pak pravděpodobně každý den svádíte jedno velké dilema, a sice co si na sebe obléknout. Rozhodně si můžete vzít i v tomto případě maxi svetr, který vypadá elegantně, uhlazeně, zároveň v něm neztrácíte teplo.  

Do kina i do divadla 

S elegantním maxi svetrem můžete jít jak do kina, tak třeba do divadla. Jeho obrovskou výhodou je právě to, že se dá kombinovat jak s vysokými kozačkami, tak s elegantními punčocháčemi či s jinými podobnými kousky.