Cullotes jsou označovány za nejpohodlnější kalhoty. V šatníku je oceníme i na podzim

Kam se hrabou džíny, když máme ve svém šatníku kalhoty cullotes! Cullotes jsou aktuálním hitem číslo jedna, využili jsme je zejména v létě, jelikož se jedná o vzdušnější, tenčí a lehčí kalhoty, které se snadno kombinují s jinými kousky v šatníku. Cullotes jsou oznaačovány za nejpohodlnější kalhoty vůbec a až dorazí první letošní mrazíky, budeme se s nimi s těžkým srdcem loučit. Než se ale tak stane, proč je ještě nenosit? Vždyť podzim není období, během kterého je neuvěřitelná zima. Zejména září se nese ještě v teplém duchu, proto toho využijme.

Cullotes lze sice kombinovat s čímkoli, ovšem při kombinování s jinými kousky musíme být opatrní. Jedná se o kalhoty, které jsou volné, nemají pevný střih, proto bychom se měli vyhnout jistým kouskům, aby nedošlo k optickému rozšíření postavy.

Co kombinovat s cullotes?

Nejdříve se však zaměřme na to, co je povoleno do kombinace. Povoleny jsou zejména vypasované vrchní díly. Nebojte se halenek se spadlými rukávy, pokud však nejsou na bocích rozšířené. Zelenou mají i kratší crop topy, ideální jsou i obyčejné nátělníky s úzkými ramínky. Nesmíme opomenout ani vypasované košile, které tvoří s cullotes kalhotami zajímavou, vůbec ne špatnou kombinaci.

Co se týče obuvi, povoleny jsou plátěné kecky, ale také polobotky či případně boty na podpatku, jako jsou lodičky. V tomto ohledu se fantazii meze nekladou, s cullotes lze vykouzlit jak pohodlný look, tak elegantnějšího rázu.

Co nekombinovat s cullotes?

Nyní se však podívejme na to, čmeu se rozhodně vyhnout. Jelikož cullotes nemají pevný tvar, jak již bylo zmíněno, je lepší, když se vyvarujeme rozšiřujícím kouskům. Volné halenky, rovné střihy či dlouhé kardigany bez sebemenšího vytvarování jsou tabu. Jen tak nedocílíme vzhledu boubelky, což je vzhled, po kterém ženy zkrátka netouží. Stejným tabu jsou i volné mikiny.