Co se hodí k šatům, když je venku chladno?

I když je přes den krásně slunečno, přesto se nevyplatí chodit ven bez bundy nebo svetříku. Odpoledne sice může být příjemně, ale večer či brzy ráno je stále poměrně chladno. Jaro je to období, kdy ráno a večer musíme zůstávat oblečeni, ale přes den bundu nosíme v rukou. Pokud si na sebe oblékáte šaty, s výběrem bundičky nebo svetříku musíte být opatrní. Ne všechno se hodí ke všem šatům, to je nutné si uvědomit. V současné době si ženy dělají hlavu s tím, co si k šatům obléknou. Toto dilema pro ně bude aktuální i v létě, proto si pojďme říct, s čím šaty doladit, abychom stále vypadali stylově a šik.

K šatům se nehodí lecco. Vždy se musíme odpíchnout od konkrétního střihu šatů a taky od barvy. Existují však bundičky či svetříky, které se hodí ke každým šatům. Jaké to jsou?

Džínové bundičky do pasu

Vždy se hodí k šatům džínová bundička, která je však délkově jen do pasu. Sice jsou v současné době populární především denimové bundy, jež sahají až pod zadeček, ale k šatům se skutečně nehodí. Raději volte džínové bundičky do pasu, které se hodí jak ke společenským šatičkám, tak k těm méně společenským.

Denimová bundička se hodí především k takovým šatům, které jsou upnuté v pase a od pasu jsou rozšířené. Hezky vypadají i v kombinaci s šaty rovného střihu.

Elegantní svetříky na knoflíčky

Basic styl nikdy nevyjde z módy. Pohodlnost se bude vždycky upřednostňovat. Jestli i vy upřednostňujete pohodlnost, je třeba svou sbírku oživit elegantními svetříky na knoflíčky, které se dnes prodávají na každém rohu. Jsou většinou v jedné barvě, a hezky obepínají postavu. K šatům je však vždy noste rozepnuté.

Jelikož se na pultech obchodů s oblečením nachází celá škála barev, vyberete si svetřík ke každým vašim šatům. Nejsou to ani drahé kousky oblečení, navíc je lehce zkombinujete i s jinými kousky oblečení.