3 aktivity na nezapomenutelnou dětskou oslavu 

Blíží se oslava vašeho juniora a vy se trochu děsíte, co s tolika dětmi budete dělat? Tyto aktivity vám zajistí, že budete mít spokojené osazenstvo vaší narozeninové party. Co si dáme?  

Všichni proti komu? No hádejte 

Děti milují soutěže. Vy ale samozřejmě nepotřebujete, aby vyhrálo nejstarší z dětí nebo to, které se nejvíce dere dopředu. Proto celé odpoledne koncipujte zcela jiným způsobem. Vytvořte z nich tým. To je něco, co děti skutečně potřebují znát, jelikož to nikde moc nepraktikují. Uspořádejte si soutěže, kde budou všichni proti vám. Děti budou nadšené, nerozhádají se, a samozřejmě vždy vyhrají a vy budete hrát uraženou chudinku. Pobavte je.  

Sosavá soutěž 

Nachystejte si velké sklenice a naplňte je podle věku dětí. Většinou stačí jen symbolická hladinka vody nebo džusu. Připravte si velmi dlouhou slánku a začněte. Tuto soutěž vyhraje buď tým, anebo vy. Předvádějte, jak ohromně se snažíte, ale nejde vám zabrat. Pro legrácku můžete nejprve sobě dát brčko a dětem špejle. Zasmějete se. A výhra? To už necháme na vás. My ale tip máme. Výhrou bude gumový brouk v podobě želé pro každého z nich. Blééé.  

Hledáme, hledáme 

Zábava je v plném proudu a zdá se, že to děti trochu přehánějí? Nevadí. Rozbijte jejich předvádění další aktivitou. Řekněte dětem, ať se nachystají za dveřmi obývacího pokoje. Hlasitě musí počítat do dvaceti. Vy mezitím ukryjte v místnosti kulaté ochucené kukuřičné křupky. Kdo něco najde, může to ihned sníst. Nebo si to ukryje do trika. Děti pak mohou společně sníst, co nasbíraly.  

Diskotéka s proprietami 

Nachystejte si diskotéku. Pokud jsou děti menší, zapojte se do tance také. Mějte nafouknuté balónky, ale to není všechno. Povolejte všechny kostýmy, které doma máte. Klobouky, kšiltovky. Dospělácké oblečení, které si mohou obléci. Dětské sukně můžete využít okolo krku – a rázem jsou z vás všech papoušci. Šátky a balónky vyhazujte do vzduchu. Bude legrace! 

Užijte si narozeninovou oslavu spolu s dětmi a nachystejte jim příjemný den.